Blogs » Arts & Handmade Crafts » Los Angeles Clippersi se potpuno vratili

Los Angeles Clippersi se potpuno vratili

• Los Angeles Clippersi su se kod kuće suočili s Cleveland Cavaliersima. Dvije momčadi bile su približno jednako rangirane na Istoku i Zapadu, a također su bile jake momčadi. Scena je također dočekala tisuće navijača u nba dresovi koji su gledali utakmicu. Los Angeles Clippersi nisu našli ritam na početku utakmice. U prvom poluvremenu Los Angeles Clipperse izravno su otvorili Cavaliersi s 21 poenom. U drugom poluvremenu Los Angeles Clippersi brzo su našli formu i napravili veliki preokret u drugom dijelu. Ne samo da su izjednačili rezultat, već su i tijesno svladali Cleveland Cavalierse 118-120.

Smijeh i danas ostaje na domaćem terenu Los Angeles Clippersa, a svaki igrač koji navija za Los Angeles Clipperse sretan je zbog toga. Harden je zabio 22 koša u prvom poluvremenu, ali nije nastupio jednu i pol četvrtinu u drugom dijelu. Glavni trener Los Angeles Clippersa dao je objašnjenje. Glavni razlog zašto Harden nije igrao zbog upale stopala dok je nosio Los Angeles Clippers dresovi. Drugi razlog je bio taj što su Los Angeles Clippersi u drugom poluvremenu našli svoj ritam, pa Harden He nije prije igrao, a raspored direktora Lua je nedvojbeno bio točan. Na kraju su pobijedili i Los Angeles Clippersi.