Blogs » Arts & Handmade Crafts » Real Madrid doma v Lize mistrů porazil Manchester City

Real Madrid doma v Lize mistrů porazil Manchester City

• První část čtvrtfinále Ligy mistrů oficiálně začala a tato hra zahájí soutěž mezi nejlepšími světovými giganty. To je gigant Premier League Manchester City a gigant La Ligy Real Madrid. Oba týmy mají sílu vyhrát Ligu mistrů. Tentokrát se střetli ve čtvrtfinále, což vyžadovalo veškeré úsilí hráčů v Fotbalové Dresy k dosažení konečného vítězství ve hře.

Manchester City se ve venkovním utkání vůbec nezalekl. Za pouhých 108 sekund prolomil Manchester City patovou situaci. Byl to dobrý začátek, což by měl být dobrý začátek pro Manchester City. Již po 10 minutách však Real Madrid vstřelil 2 góly a dostal se do vedení! Takový start do Ligy mistrů je vzrušující. 2 góly za 2 minuty, 70 000 fanoušků v Dres Real Madrid na Bernabeu bylo okamžitě nadšených! V následujícím čase žádná ze stran nedosáhla žádných úspěchů a skóre bylo srovnáno na 2:1.

Manchester City začal fantasticky, ale nedokázal vyzvat soupeře. Real Madrid vyhrál 2:1 v prvním zápase čtvrtfinále Ligy mistrů.