Blogs » Arts & Handmade Crafts » Haaland láme rekord

Haaland láme rekord

• Norsko nevyhrálo v prvních třech zápasech ve skupině a pouze vítězstvím v  zápase se kvalifikovat.Klíč k vítězství Norska ve hře stále závisí na výkonu Harlanda.

V první půli hry přihrál Sollott zprava, Solbakken volejem zezadu dostal Norsko do vedení.Haaland sice dostával po sobě jdoucí přihrávky od Odegaarda do příležitostí, ale byla škoda, že se mu nepodařilo vstřelit gól. Haaland, který ladil formu ve druhém poločase, byl v 56. minutě faulován rukou v pokutovém území Kypru, Haaland v Fotbalové dresy rozšířil svou výhodu. V 60. minutě poslal přihrávku Odegaard a Harland odpověděl postrčením a zvýšil skóre na 3:0! To je Haaland v dres Norsko Vstřelil 56. gól v této sezóně Znovu překonal Mbappeho a stal se hráčem s nejvíce góly v této sezóně Navíc získal s Manchester City Triple Crown Bezesporu Messiho největší adept na Ballon d'Or. Vlastnictví Zlatých glóbů je stále neznámé! Navíc v posledním vydání německého seznamu hodnot přestupů se Harland remizoval s Mbappém se 180 miliony eur a oba se drželi na prvním místě ve fotbale.