Blogs » Arts & Handmade Crafts » Depay nakopl světovou vlnu

Depay nakopl světovou vlnu

• V prvním kole La Ligy v sezóně 23-24 nastoupilo Atletico Madrid doma proti Granadě. V této hře je spousta zajímavostí, pojďme si bitvu společně zopakovat.

Je to vidět i na hřišti, i děti v Dětské fotbalové dresy fandí svým oblíbeným týmům! Ve 4. minutě nastaveného času v prvním poločase si Azpilicueta vybral přihrávku do pokutového území, Vallejo si udělal průjezd a nešťastně zblokoval míč na nohy Moraty, Morata využil příležitosti a nízkou střelou skóroval. Po ověření VARem gól platil a Real Madrid vedl 1:0 a ukončil první poločas. V 63. minutě byl Carrasco zachycen s míčem v zámezí, Villar přihrál na bránu, Omorodion skóroval a skóroval, Granada vyrovnala 1:1. Za pouhých 5 minut se však Atlético Madrid opět dostalo do útočné příležitosti, Depay po obdržené přihrávkě rozstřílel světovou vlnu a Atletico Madrid opět vedlo 2:1. V 97. minutě Correa dribloval s míčem vodorovně do pokutového území a míč byl zblokován. Llorente, který měl na sobě Fotbalové dresy, vykročil, aby získal míč a skóroval nohou. Real Madrid zajistil konečné vítězství 3:1 . Je to také gratulace Realu Madrid k prvnímu vítězství v sezóně a v příštím zápase se bude více soustředit.