Blogs » Arts & Handmade Crafts » Jeddah United nedokázali udržet vedení

Jeddah United nedokázali udržet vedení

• Začal soustředěný zápas pátého kola saúdské ligy, kde se doma utkal nejlepší tým Jeddah United s Riyadh Crescent.

V 15. minutě se Jeddah United spoléhali na příležitosti z protiútoku, Hamed poslal průchozí míč do přední části hřiště, Romarinho pronikl do pokutového území a prosadil se přímo, míč byl zblokován a přesto se dostal do brány. Ve 37. minutě se Jeddah United opět trefil! Benzema v Fotbalové dresy obešel branku a patičkou dokopl míč do brány, tato střela byla tak akorát. V poločase vedl Jeddah United nad Rijádem Crescent 3:1. Ve druhém poločase provedl Riyadh Crescent úpravy střídání, Michael odešel z lavičky a Mohamed Kanu byl nahrazen. Jeddah United nadělilo soupeři pokutový kop kvůli faulu, Mitrovic v Klubů fotbalové dresy penaltu kopal a zkompletoval hattrick! Mitrovic oslavně řve. Riyadh Crescent vyrovnal! V 71. minutě se znovu trefil Rijádský půlměsíc! Tentokrát to byl Salem Dhavasari, kdo skóroval. Jeddah United zaostávali, šli z 3-1 na 3-4, neuvěřitelné. V 75. minutě se do výborné šance dostal Shanketti, ale jeho střelu brankář vyřešil. Malcolmova střela na poslední chvíli trefila břevno. Jeddah United nakonec prohráli 3:4 s Riyadh Crescent.