Blogs » Arts & Handmade Crafts » Real Madrid dočasně vede skupinu

Real Madrid dočasně vede skupinu

• Ve druhém kole skupinové fáze Ligy mistrů se Real Madrid utkal s Neapolí.Tváří v tvář Neapoli, silnému soupeři v minulé sezóně Serie A, Real Madrid znovu ukázal svou neuvěřitelnou houževnatost a bojovnost.

V prvním poločase Neapol jednou vedla 1:0 a gól Oostigaa rozveselil domácí fanoušky. Bellingham z Realu Madrid však s Viniciusem dobře spolupracoval a přesná asistence mu umožnila úspěšně srovnat skóre. Ihned poté vstřelil branku sám Bellingham v Fotbalové dresy dresu, čímž zvýšil skóre na 2:1 a ustálil vedení Realu Madrid v prvním poločase. Přestože Bellingham udělal střeleckou chybu a Real Madrid promarnil příležitost k rozšíření skóre, Valverdeho nádherný gól pomohl Realu znovu jít do vedení a dosáhnout konečného vítězství v utkání. Toto vítězství umožnilo Realu Madrid předstihnout Neapol se 6 body a posunout se do čela skupiny. Je to druhé vítězství Realu Madrid od začátku sezóny a pokračuje v jeho mýtu v Lize mistrů. Toto vítězství také znamenalo páté vítězství Realu Madrid nad Neapolí v Lize mistrů za sebou a stále si udrželo rekordní počet nepřekonatelných vítězství. Bellingham, který v tomto zápase oblékl dres Real Madrid, předvedl velmi dobrý výkon a stal se třetím hráčem v historii Realu Madrid, který skóroval v prvních dvou zápasech Ligy mistrů jménem týmu.