Blogs » Arts & Handmade Crafts » Tottenham Hotspur ve skvělé formě

Tottenham Hotspur ve skvělé formě

• V 9. kole sezony 23/24 Premier League se Tottenham střetl doma s Fulhamem. Nakonec Tottenham porazil Fulham 2:0, vyhrál tři ligová vítězství v řadě a v této sezóně zůstal v lize neporažen.

Ve 36. minutě přihrál Richarlison a Sun Xinghan v Fotbalové dresy zastavil míč a otočil se na jeden zátah z voleje přímo do slepého rohu.Tottenham prolomil mrtvý bod 1:0. Toto je sedmý gól Sun Xinghana v Premier League v této sezóně, dělený na druhém místě na seznamu střelců. V 54. minutě zasahoval Hoibel ve středu hřiště, Sun Xinghan se prosadil z přední části pokutového území a Madison na něj navázal jedinou střelou do sítě.Tottenham rozšířil svou výhodu 2:0. Fulham se pustil do útoku, když byl o 2 góly pozadu, ale bohužel se mu nepodařilo vstřelit. S Vicario ve svém dres Tottenham Hotspur hlídal branku a Tottenham si udržoval svůj dvoubrankový náskok až do zapískání na konci zápasu. Tottenham Hotspur porazil Manchester City a Arsenal a znovu se dostal do čela seznamu. V seznamu střelců vedl Haaland s 9 góly, následovaný Selahem a Sun Xinghanem se 7 góly. Později!