Blogs » Arts & Handmade Crafts » Norwegia ma jeszcze szansę na awans

Norwegia ma jeszcze szansę na awans

• Norwegowie nie wygrali w pierwszych 3 meczach grupowych i tylko kolejnymi zwycięstwami mogą awansować.Klucz do zwycięstwa Norwegów w meczu wciąż zależy od występu Harlanda.

W pierwszej połowie meczu Sollott podawał z prawej strony, a Solbakken z woleja od tyłu dał Norwegom prowadzenie 1: 0. Chociaż Haaland otrzymywał kolejne podania Odegaarda, by stwarzać okazje, szkoda, że​nie wygrał Potrafi strzelać bramki. Harland, który dobrze zaadaptował się w drugiej połowie, został sfaulowany przez piłkę ręką w polu karnym Cypru w 56. minucie, a Harland w stroje piłkarskie powiększył swoją przewagę. W 60. minucie Odegaard posłał prostopadłe podanie, a Harland odpowiedział pchnięciem i podwyższył wynik do 3:0! To jest Haaland w koszulka Reprezentacji Norwegii . Strzelił 56. gola w tym sezonie. Po raz kolejny wyprzedził Mbappe i został zawodnikiem z największą liczbą bramek w tym sezonie. Ponadto zdobył potrójną koronę z Manchesterem City. Niewątpliwie największy pretendent go do Ballon d'Or. Wciąż nie wiadomo, kto jest właścicielem Złotych Globów! Ponadto w najnowszym numerze niemieckiej listy wartości transferowych Harland zremisował z Mbappé z 180 milionami euro i obaj zremisowali o pierwsze miejsce w piłce nożnej.