Blogs » Arts & Handmade Crafts » Winicjusz zdobywa zwycięskiego gola

Winicjusz zdobywa zwycięskiego gola

• 24 lipca czasu pekińskiego Real Madryt i AC Milan rozegrały rozgrzewkę.Dwa kluby z największą liczbą trofeów Ligi Mistrzów rozpoczęły wspaniałą konfrontację!

45 minut przed meczem bez wątpienia należał do AC Milan, który wprawdzie nie dorównywał w ogólnej sile Realowi Madryt, ale na boisku AC Milan skutecznie atakował iw pierwszej połowie prowadził 2:0. W drugiej połowie Real Madryt zastąpił Modricia w stroje piłkarskie, Rodrigo i Viniciusa oraz innych głównych graczy. W 57. minucie Valverde wykorzystał okazję, po otrzymaniu piłki na polu ataku, oddał strzał z dystansu i celnie zdobył bramkę. Zdobycie 2 kolejnych bramek pomogło Realowi Madryt zmniejszyć różnicę punktową 2:2. W 84. minucie Modrić wykonał długie podanie z pola obrony, Vinicius przyspieszył z dużą prędkością, po czym zepchnął obrońcę AC Milan, zmierzył się z bramkarzem i spokojnie pchnął i strzelił gola. Ten gol pomógł również Realowi Madryt odwrócić losy AC Milan 3 -2 Zawodnicy w koszulki klubowe piłkarskie odnieśli wspaniałe zwycięstwo. Warto wspomnieć, że występ debiutanta Bellinghama jest również bardzo dobry!