Blogs » Arts & Handmade Crafts » Kluczowy gol Trossarda w 101. minucie

Kluczowy gol Trossarda w 101. minucie

• Finał Pucharu o Tarczę Wspólnoty odbył się na stadionie Wembley.Konfrontacja dwóch gigantów sprawiła, że kibice w koszulki klubowe piłkarskie wzbudzili duże zainteresowanie i z niecierpliwością wyczekiwali rozpoczęcia meczu.

Na początku meczu Manchester City i Arsenal rozpoczęły zaciętą konfrontację. Pomimo wielu strzałów z obu stron żadna z drużyn nie była w stanie przełamać impasu w pierwszej połowie i wynik utrzymał się 0:0. Na początku drugiej połowy Palmer objął prowadzenie w przełamywaniu impasu, co podbudowało morale Manchesteru City. Trossard strzelił kluczowego gola dla Arsenalu w ostatnich chwilach przerwy, aby wyrównać wynik. Obie strony przystąpiły do rzutów karnych. Zawodnicy Arsenalu wykazali się opanowaniem i celnymi rzutami karnymi, z których wszystkie były rzutami karnymi. Jednak De Bruyne i Rodri z Manchesteru City popełnili błędy i nie wykorzystali rzutów karnych, stwarzając szansę Arsenalowi na zwycięstwo. Ostatecznie Arsenal wygrał rzuty karne z wynikiem 4-1, pokonał w dwumeczu Manchester City 5-2 iz powodzeniem zdobył Tarczę Wspólnoty.

Tym zwycięstwem Arsenal po raz 17. zdobył Tarczę Wspólnoty o Superpuchar Anglii.Gratulacje dla zawodników w stroje piłkarskie za ostateczne zwycięstwo!