Blogs » Arts & Handmade Crafts » Pierwsze zwycięstwo Chelsea w sezonie

Pierwsze zwycięstwo Chelsea w sezonie

• Trzecia runda Premier League w sezonie 2023-2024 rozpocznie pierwsze rozgrywki, Chelsea zmierzy się z Luton.

W 6. minucie meczu Chilwell dośrodkował, a główka Coleville'a w polu karnym została zablokowana. W 17. minucie Gusto zdobył piłkę, a Sterling w koszulki klubowe piłkarskie zakozłował piłkę w pole karne z prawej strony, po czym wyprzedził obronę i lewą nogą zdobył bramkę.Chelsea prowadziła 1:0! W 31. minucie Gusto strzelił wysoko prawą nogą zza pola karnego. W 41. minucie Carborley trafił do bramki lewą nogą pod niewielkim kątem z prawej strony pola karnego i został zablokowany przez Coleville’a. Luton dostał rzut rożny, po czym Giles wykorzystał rzut karny i wbił piłkę w pole karne Barkley uderzył z prawej strony bramki, drzwi są lekko uchylone. Pod koniec pierwszej połowy Chelsea chwilowo prowadziła z Luton 1:0. W 75. minucie wynik na boisku został ponownie zapisany. Enzo wybrał podanie z prawej strony pola ataku. Sterling z dużą prędkością wpakował podanie prawą nogą. Jackson w stroje piłkarskie oskrzydlił środek pola w pole karne i prawą nogą uderzył w siatkę.Chelsea zablokowała zwycięstwo 3:0! Pod koniec meczu Chelsea pokonała u siebie Luton 3:0 i odniosła pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.