Blogs » Arts & Handmade Crafts » Atletico Madryt 7:0 Rayo Vallecano

Atletico Madryt 7:0 Rayo Vallecano

• W trzeciej rundzie sezonu La Liga 2023–24 Atletico Madryt pokonało na wyjeździe Rayo Vallecano.

W ciągu zaledwie 2 minut Atletico Madryt przełamało impas. DePaul podał po przekątnej w pole karne, a ubrany w stroje piłkarskie Griezmann oddał strzał z woleja i dał klubowi prowadzenie 1:0. W pierwszej połowie Atletico Madryt prowadziło z Rayo Vallecano 3:0. W 73. minucie drugiej połowy Saul podał prosto. Morata dostał szansę na zdobycie jednego gola, po czym zmierzył się z Dimitrevskim i bez problemu oddał strzał. Atletico Madryt 4-0 Rayo Vallecano. W 79. minucie Dimitlevski popełnił błąd podając piłkę w pole obrony, Angel Correa po przejęciu piłki udał się w lobbowanie. Atletico Madryt 5-0 Rayo Vallecano. W 84. minucie Angel Correa wyrwał się z pomocy i posłał prosto do siatki. Morata w koszulki klubowe piłkarskie przedarł się w pole karne i z niewielkiego kąta zdobył bramkę. Atletico Madryt 6:0 Rayo Vallecano. W 86. minucie Morata kozłował piłkę do przodu, a następnie dośrodkował, a piłkę dośrodkował Marcos Llorente i zdobył piłkę. Atletico Madryt 7-0 Rayo Vallecano. Na koniec meczu Atletico Madryt pokonało na wyjeździe Rayo Vallecano 7:0.