Blogs » Arts & Handmade Crafts » Real Madryt utrzymuje czołową pozycję dzięki passie zwycięstw

Real Madryt utrzymuje czołową pozycję dzięki passie zwycięstw

• Bellingham, który tego lata wydał mnóstwo pieniędzy, aby zapisać się do drużyny Realu Madryt, strzelił 10 goli i 3 asysty we wszystkich rozgrywkach w swojej karierze w Realu Madryt, po podaniu i oddaniu strzału w Lidze Mistrzów! Pomocnik Realu Madryt Bellingham (8 goli i 3 asysty w 9 meczach) w tym miesiącu utrzymał doskonałą formę i jest najlepszym strzelcem drużyny. W 9. rundzie La Liga Real Madryt zmierzył się u siebie z Osasuną. W pierwszej połowie Bellingham strzelił siódmego gola w dziewięciu meczach ligowych. W 54. minucie drugiej połowy Bellingham w stroje piłkarskie strzelił dwa gole i ósmego gola w lidze: Vinicius podał i strzelił, Valverde zaliczył dwie asysty, a Joselu strzelił i stracił punkty. Ostatecznie Real Madryt pokonał Osasunę 4:0. Jeśli chodzi o tabelę, Real Madryt jest tymczasowo na szczycie z 24 punktami, a Osasuna z 10 punktami zajmuje tymczasowo 10. miejsce.

Trener Realu Madryt Carlo Ancelotti powiedział w wywiadzie po meczu, że pierwszy gol Bellinghama podniósł morale drużyny. Od początku sezonu do chwili obecnej wszystko było zaskakujące. Nikt nie sądził, że uda mu się strzelić tak wiele bramek. Vinicius, który powrócił w tym meczu, również strzelił gola i asystował przy bramce Joselu, która przypieczętowała zwycięstwo. Valverde, który miał na sobie Real Madryt stroje, zaliczył w tym meczu 2 asysty i był także kluczowym czynnikiem zwycięstwa!