Blogs » Arts & Handmade Crafts » Marc Guiu zdobywa zwycięskiego gola

Marc Guiu zdobywa zwycięskiego gola

• W 10. kolejce La Liga Barcelona, grając w tej kampanii u siebie, napotkała silny opór ze strony Bilbao. Napastnik gospodarzy Felix nie przebił wielu strzałów. Simon ubrany w stroje piłkarskie obronił bramkę , a Bilbao również miało wiele kontrataków, które nie zakończyły się bramkami. Ten mecz był naprawdę ekscytujący.

Obu zespołom nie udało się przełamać remisu w drugiej połowie, dopóki w roli zmiennika nie wszedł Marc Guiu z Barcelony i strzelił gola dla drużyny w zaledwie 33 sekundy, stając się najmłodszym zawodnikiem, który strzelił gola w swoim debiucie w La Liga w XXI wieku. W 80. minucie, po otrzymaniu podania od Felixa, ubrany w FC Barcelona stroje Marc Guiu zmierzył się z Simonem i spokojnie strzelił gola, a Barcelona dzięki tej bramce również pokonała Bilbao 1:0. Barcelona, która wygrała to spotkanie, ma obecnie na swoim koncie 7 zwycięstw i 3 remisy w 10 meczach, choć pozostaje niepokonana, to tymczasowo zajmuje trzecie miejsce z 24 punktami, a do lidera brakuje jej tylko 1 punkt! Nagłe pojawienie się Girony w tym sezonie zaskoczyło wielu fanów, zajmując drugie miejsce z łącznym wynikiem 25! W nowym sezonie zielony stadion pełen jest kolejnych nieznanych niespodzianek, dlatego może przynieść jeszcze bardziej intensywne i ekscytujące rozgrywki!