Blogs » Arts & Handmade Crafts » Lazio wygrywa 3 mecze z rzędu

Lazio wygrywa 3 mecze z rzędu

• Na koniec 10. kolejki Serie A Lazio pokonało Fiorentinę 1:0 po rzucie karnym Immobile w doliczonym czasie gry. Atalanta pokonała na wyjeździe Empoli 3:0, a Scamacca strzelił dla zespołu dwa gole i jedną asystę.

W 13. minucie napastnik Fiorentiny Beltran strzelił gola, jednak najpierw uznano, że było to zagranie ręką ręką i gol został uznany za nieważny. Obie drużyny próbowały strzelać jedna po drugiej, lecz ani razu nie udało im się przekroczyć wyniku 0. W doliczonym czasie gry Vecino z Lazio strzelił głową. Nieoczekiwanie Milenkovic w krytycznym momencie otworzył ramiona i zablokował piłkę. Był to ewidentny faul piłki ręcznej, sędzia zdecydowanie podyktował rzut karny. Ubrany w stroje piłkarskie Immobile przyjął rzut karny, pomagając Lazio pokonać przeciwnika 1:0 i odnieść trzecie z rzędu zwycięstwo w Serie A.

Atalanta całkowicie zdominowała boisko w meczu z Empoli. Ubrany w koszulka Atalanta Scamacca od początku pierwszej połowy prezentował się bardzo efektownie, a już w 5. minucie otrzymał asystę od Lookmana i wbił piłkę piętą. wyszedł na wierzch. W 29. minucie Skamarca dośrodkował do kolegi z drużyny Kupmenasa, który zepchnął piłkę w pole karne i powiększył prowadzenie gości. W drugiej połowie Scamacca otrzymał zręczną asystę od De Jongena i strzałem z woleja zza pola karnego strzelił gola, ostatecznie Atlanta wygrała 3:0.