Blogs » Arts & Handmade Crafts » Na szczycie listy znajduje się Paris Saint-Germain

Na szczycie listy znajduje się Paris Saint-Germain

• Od pierwszego meczu rozpoczęła się 11. runda Ligue 1. Paris Saint-Germain zmierzyło się z Montpellier u siebie. Li Gangren, Emery i Ferreira strzelili po golu. Paris Saint-Germain pokonało Montpellier 3:0. , jeszcze jeden mecz, tymczasowo wracając do najwyższe miejsce!

Reprezentant Korei Południowej Lee Gang-in, który rozpoczął mecz, strzelił gola w zaledwie 10 minut. Ubrany w koszulka Paris Saint-Germain Mbappe sprytnie podał w pole karne, a następnie mocnym strzałem Li Gangren i strzelił gola, zdobywając swojego pierwszego gola w Ligue 1 i dając Parisowi prowadzenie 1:0. Kolejne strzały Dembele i Aslava obronił bramkarz Leconte, a do przerwy Paryż prowadził 1 bramką. Zmieniając strony, by ponownie walczyć, 17-letni Emery i Dembele rozegrali piękny mecz już w 59. minucie, ten pierwszy odniósł sukces mocnym strzałem w pole karne, a gospodarze również powiększyli swoje prowadzenie do 2:0. W 68. minucie Ashraf podał w odwrócony trójkąt pola karnego, a ubrana w stroje piłkarskie Ferreira niskim strzałem przełamała obronę Leconte, dając Parisowi 3-bramkowe prowadzenie. W ostatnim doliczonym czasie gry Mbappe asystował Gonzalo Ramosowi przed bramką, strzelając głową, ale sędzia zasygnalizował, że francuski napastnik był na spalonym, więc gol został uznany za nieważny i ostateczny wynik ustalono na 3:0.