Blogs » Arts & Handmade Crafts » Real Madryt Atlético 3:3 Getafe

Real Madryt Atlético 3:3 Getafe

• W 18. kolejce La Liga Atletico Madryt jeszcze przed 87. minutą prowadziło 3:1, a w końcówce przeciwnik strzelił dwa gole z rzędu, a mógł jedynie zremisować. Według statystyk medialnych La Liga w 87. minucie nadal prowadziła u siebie 2 bramkami, ale w końcówce nie udało się zwyciężyć, co stało się po raz pierwszy w historii Atletico Madryt.

W 37. minucie meczu ubrany w Atlético Madryt stroje Savage uderzył Jaime Matę w twarz i został wyrzucony z boiska za dwie żółte kartki.Atletico Madryt zostało do walki w 10-osobowej grupie. W 44. minucie Riquelme podał, a Griezmann strzelił przed bramką, dając Atletico prowadzenie 1:0. W 54. minucie dośrodkowanie Greenwooda zostało obronione, Mayoral strzelił głową, a Getafe zremisowało 1:1. W 63. minucie Marcos Llorente podał, a Morata strzelił gola głową, dając Atletico ponownie prowadzenie 2:1. W 66. minucie Hermoso upadł na ziemię w polu karnym, a sędzia podyktował rzut karny 12 jardów, a ubrany w stroje piłkarskie Griezmann wykorzystał rzut karny, pomagając drużynie Madryt zwiększyć przewagę do 3-1. W 87. minucie Oscar Rodriguez strzelił z woleja z pola karnego, a Getafe zdobyło kolejną bramkę. W 93. minucie Riquelme miał piłkę ręką w polu karnym. Sędzia podyktował karę 12 jardów. Mayoral wykonał rzut karny. Getafe ostatecznie w emocjonującym stylu zremisowało z Atletico 3:3 i zdobyło 1 punkt z meczu wyjazdowego . W innym meczu tego samego dnia Rayo Vallecano przegrał u siebie z Walencją 0:1.