Blogs » Arts & Handmade Crafts » Karnawałowy wieczór Manchesteru United

Karnawałowy wieczór Manchesteru United

• W 19. rundzie Premier League Manchester United zmierzył się u siebie z Aston Villą. Manchester United grał przeciwko Villi u siebie. Manchester United wygrał tylko 1 z ostatnich 7 meczów we wszystkich rozgrywkach. Kibice 7w ubrani w koszulka Manchester United byli świadkami niesamowitego zwycięstwa. To był karnawałowy wieczór dla Manchesteru United. To zwycięstwo przełamało poprzednie zwycięstwo Ten Hag. Ciągłe straty.

W pierwszej połowie McGinn i Dendoncker strzelili gola. Villa prowadziła 2:0 w pierwszej połowie. W drugiej połowie Manchester United rozpoczął szaloną zmianę. Ganancho w stroje piłkarskie strzelił dwa gole i zremisował wynik 2:2. W 82. minucie Hoylen strzelił zwycięskiego gola i strzelił pierwszego gola w Premier League. Ostatecznie Manchester United pokonał u siebie Villę 3:2. Po tym meczu zaktualizowano także rankingi Premier League, Manchester United wyprzedził Newcastle i West Ham i wspiął się na szóste miejsce, a Villa zajęła trzecie miejsce ze stratą 3 punktów do lidera Liverpoolu.