Blogs » Arts & Handmade Crafts » Arnautovic zdobywa zwycięskiego gola

Arnautovic zdobywa zwycięskiego gola

• W pierwszej rundzie ćwierćfinału Ligi Mistrzów UEFA 2023–2024 Inter Mediolan pokonał u siebie Atletico Madryt w La Liga 1:0, a zwycięskiego gola zdobył Anautovic w Inter Mediolan stroje. W innym meczu tego dnia Eredivisie Eindhoven zremisowało u siebie 1:1 z Bundesligą Borussią Dortmund.

Przed tym meczem Inter Mediolan odniósł osiem zwycięstw z rzędu we wszystkich rozgrywkach, a zawodnicy noszący stroje piłkarskie byli w dobrej kondycji finansowej. W 13. minucie strzał zawodnika Interu Mediolan Lautaro w pole karne odbił się i trafił w ramię zawodnika drużyny gości, jednak sędzia nie podyktował rzutu karnego. Choć Inter Mediolan w pierwszej połowie nadal atakował, nie stworzył zbyt wielu groźnych strzałów. Po zmianie stron na boisko wszedł napastnik Interu Mediolan Anautovic, który najpierw w 49. minucie zdobył punkt przed bramką, ale nie trafił, a następnie w 63. minucie strzelił wysoko w kierunku bramkarza z małego pola karnego. Po ciągłym marnowaniu okazji Arnautovic w końcu strzelił kluczowego gola w 79. minucie i zdobył dodatkowy strzał, który pomógł Interowi Mediolan wygrać mecz 1:0. Obie drużyny zmierzą się w rewanżu na własnym boisku Atletico Madryt 13 marca.