Blogs » Arts & Handmade Crafts » Iznenađujući poraz Atletico Madrida

Iznenađujući poraz Atletico Madrida

• Moć La Lige Atlético de Madrid otvorio je svoju prvu predsezonsku prijateljsku utakmicu. Atletico de Madrid igrao je protiv korejske K-League All-Stars na stadionu Svjetskog kupa u Seoulu u Južnoj Koreji. Po snazi momčad Atletico Madrida daleko je jača od K-League All-Star momčadi, pa malobrojni navijači u nogometni dresovi prije utakmice vjeruju da K-League All-Star momčad na domaćem terenu može pobijediti Atletico Madrid.

U 7. minuti utakmice prvo je iz ofsajda na golu Morate. U 14. minuti Lemar je dopunskim udarcem doveo Atletico Madrid u vodstvo. U 25. minuti ponovno je iz ofsajda na golu Morate. U 45.+2 minuti pogodak Morate poništen je zbog ofsajda. U 50. minuti Krivoqiuk je zabio glavom i pomogao K-League All-Staru da izjednači rezultat. U 85. minuti Carlos Martin doveo je Atletico Madrid u novo vodstvo. Atletico Madrid je izjednačio u 88. minuti. U 94. minuti Atletico Madrid je pretrpio lore i završio utakmicu 2:3. Na kraju je Atletico Madrid poražen od All-Star momčadi K-lige i loše startao u predsezonskoj prijateljskoj utakmici. Atletico Madrid, koji je izgubio svoju prvu utakmicu, susrest će se s Manchester Cityjem 30. srpnja. Ova borba će sigurno biti teža. Igrači koji nose Klubovi dresovi moraju što prije prilagoditi svoj status.